برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او
 

 
 
 
» آخرین خبرها
خدمات کارت بهداشت
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ ۱۳:۲۵
قابل توجه دفاتر محترم متقاضی خدمات کارت بهداشت با توجه به اعلام الزام دستگاه صدور کارت رایزنی لازم جهت خرید اقساطی برای همکاران فراهم شده لذا اندسته از همکارانی که تمایل ب خرید دستگاه دارند درخواست خود را به دفتر انجمن ارسال نمایند


ثبت اعتراض یارانه ها
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۰:۵۰
قابل توجه کلیه دفاتر استان با توجه به ثبت اعتراض قطع یارانه ها به صورت انحصاری در دفاتر پیشخوان و همچنین قرار گیری خدمت بر روی سامانه epishkhan.ir خواهشمند است فایل پیوست را به طور کامل مطالعه فرمایید


اطلاعیه شماره 3 شرکت گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۰:۱۹
حسب اعلام شرکت پرداخت الکترونیک پیشخوان دفاتر لیست ذیل فاقد دستگاه pcpos نارنجی میباشند لطفا جهت برقراری دسترسی خدمات شرکت گاز هر چه سریعتر نسبت به تهیه دستگاه مذکور اقدام نمایند.


اطلاعیه شرکت تعاونی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۴
قابل توجه دفاتر مشارکت کننده در خرید سهام شرکت تعاونی در شرف تاسیس لیست پیوست و همچنین برگزاری اولین مجمع شرکت حسب آگهی درج شده در روزنامه پیام سپیدار در مورخ 10.7.98 به اطلاع میرساند با توجه به دستور انتخاب هیئت مدیره شرکت سهامدارانی که تمایل دارند میتوانند رزومه و درخواست خود را جهت درج در سایت تا قبل از زمان مجمع کتبا به دفتر انجمن ارسال نمایند .


اطلاعیه کارت بهداشت
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۲۹
قابل توجه دفاتر متقاضی دریافت خدمات کارت بهداشت لیست دفاتر جهت طی دوره آموزشی ارسال شد دسترسی آموزش مجازی خدمت از 48 ساعت بعد قابل مشاهده میباشد لطفا نسبت به طی دوره و انجام امور بعد از فعال شدن آیتم مربوطه اقدام نمایید.


اطلاعیه شماره دو خدمات گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۲۳
قابل توجه کلیه دفاتر با توجه به اطلاعیه قبلی اسامی لیست پیوست جهت دسترسی به خدمات قبوض و تغییر نام مشترکین شرکت گاز استان البرز به دبیرخانه ارسال گردیده و نهایتا تا 48 ساعت دیگر دسترسی دفاتر لیست برقرار میگردد خواهشمند است در صورت عدم دسترسی فقط با دفتر انجمن تماس حاصل نمایید


خدمات شرکت گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ ۱۱:۵۰
قابل توجه کلیه دفاتر نظر به توافق بعمل آمده از اواسط هفته آینده دسترسی خدمات تغییر نام و صورتحساب برای کلیه دفاتر متقاضی و دارای دستگاه پوز پیشخوان از طریق سایت epishkhan.ir قابل دسترس خواهد بود و دفاتر میتوانند نسبت به ارائه خدمات اقدام نمایند جهت سایر خدمات به مرور و پس از طی مراحل آموزش دسترسی دفاتر افزایش میابد. فایل آموزشی از همین طریق در اختیار دفاتر قرار میگیرد.


ثبت اعتراض به حذف یارانه نقدی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ ۱۱:۴۳
به نقل از سایت کانون کشوری:نظر به اینکه مقرر است ثبت نام اعتراض حذف یارانه ها در سال 98 از طریق شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت انجام پذیرد ضرورت دارد تا دفاتر بر اساس اطلاعیه ها و رویه هایی که براساس اعلام وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین صدا و سیما ، پذیرای متقاضیان اعتراض در این خصوص باشند. ثبت اعتراض از طریق شبکه پیشخوان و الزاما در دفاتر پیشخوان دولت از روز شنبه مورخ 30/06/98 انجام خواهد شد. کارمرذ دفاتر از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی پرداخت خواهد شد. نحوه پرداخت و روند کاری در اطلاعیه های آتی اعلام خواهد شد.


اطلاعیه اپراتور دوم
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۸:۰۸
به اطلاع کلیه دفاتر محترم می رساند با توجه به قرار داد منعقد شده با شرکت پارستل مبنی بر فروش خطوط تلفن ثابت نسل دوم در دفاتر پیشخوان دولت نمایندگان این شرکت در این روز ها جهت آموزش و راه اندازی پنل فروش به دفاتر مراجعه می نمایند خواهشمند است نهایت همکاری را با آن ها مبذول فرمایید.


دریافت موافقت اصولی تشکیل تعاونی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۴:۵۴
قابل توجه کلیه دفاتر که در خرید سهام تعاونی در شرف تاسیس دفاتر پیشخوان دولت استان البرز مشارکت نموده اند به پیوست موافقت اصولی تاسیس تعاونی در سایت درج میگردد با توجه به برگزاری مجمع تعاونی در مورخه 10/70/98 خواهشمند است تا کلیه سهامداران در جلسه حضور داشته باشند


 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
 
» پر بیننده ترین خبرها
اطلاعیه تبلیغات
اطلاعیه ارائه خدمات جدید
کارگاه آموزشی اظهارنامه مالیاتی 1394
گروه بندی کلاس مالیات مشاغل
برنامه زمانبدی کلاس مالیات
اطلاعیه شماره سه آموزش اظهارنامه مالیاتی
 
 

آمار مشاهده صفحات
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به  انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت البرز میباشد.