برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او
 

 
 
 
» آخرین خبرها
اطلاعیه
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۰:۳۱
قابل توجه کلیه دفاتر محترم استان البرز با توجه به بند صریح قانون در خصوص انتخاب نماینده بند 3 توسط مودی در هیات های حل اختلاف و نظر به مکانیزه شدن سیستم مالیاتی در صورت داشتن اعتراض حتما و تاکیدا نسبت به ثبت نام نماینده انجمن جناب آقای شهیدی در برگ اعتراض و ثبت آن در هیئت با عنوان نماینده بند 3 انجمن دفاتر پیشخوان دولت اقدام نمایند در غیر اینصورت حضور نماینده در هیئت وجاهت قانونی ندارد و حقوق دفاتر معترض تضییع میگردد.


اعلام نتایج " انتخابات مجمع امور صنفی " دفاتر البرز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۱۳:۴۹
انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز در تاریخ 98/08/12 برگزار شد. بدین وسیله نتیجه این انتخابات به آگاهی می رسد :


آگهی نوبت دوم مجمع عمومی انجمن دفاتر البرز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ ۱۲:۲۳
به پیوست آگهی نوبت دوم مجمع عمومی و عادی انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز میباشد


خدمات کارت بهداشت
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ ۱۳:۲۵
قابل توجه دفاتر محترم متقاضی خدمات کارت بهداشت با توجه به اعلام الزام دستگاه صدور کارت رایزنی لازم جهت خرید اقساطی برای همکاران فراهم شده لذا اندسته از همکارانی که تمایل ب خرید دستگاه دارند درخواست خود را به دفتر انجمن ارسال نمایند


ثبت اعتراض یارانه ها
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۰:۵۰
قابل توجه کلیه دفاتر استان با توجه به ثبت اعتراض قطع یارانه ها به صورت انحصاری در دفاتر پیشخوان و همچنین قرار گیری خدمت بر روی سامانه epishkhan.ir خواهشمند است فایل پیوست را به طور کامل مطالعه فرمایید


اطلاعیه شماره 3 شرکت گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۰:۱۹
حسب اعلام شرکت پرداخت الکترونیک پیشخوان دفاتر لیست ذیل فاقد دستگاه pcpos نارنجی میباشند لطفا جهت برقراری دسترسی خدمات شرکت گاز هر چه سریعتر نسبت به تهیه دستگاه مذکور اقدام نمایند.


اطلاعیه شرکت تعاونی
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۴۴
قابل توجه دفاتر مشارکت کننده در خرید سهام شرکت تعاونی در شرف تاسیس لیست پیوست و همچنین برگزاری اولین مجمع شرکت حسب آگهی درج شده در روزنامه پیام سپیدار در مورخ 10.7.98 به اطلاع میرساند با توجه به دستور انتخاب هیئت مدیره شرکت سهامدارانی که تمایل دارند میتوانند رزومه و درخواست خود را جهت درج در سایت تا قبل از زمان مجمع کتبا به دفتر انجمن ارسال نمایند .


اطلاعیه کارت بهداشت
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۲۹
قابل توجه دفاتر متقاضی دریافت خدمات کارت بهداشت لیست دفاتر جهت طی دوره آموزشی ارسال شد دسترسی آموزش مجازی خدمت از 48 ساعت بعد قابل مشاهده میباشد لطفا نسبت به طی دوره و انجام امور بعد از فعال شدن آیتم مربوطه اقدام نمایید.


اطلاعیه شماره دو خدمات گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۲۳
قابل توجه کلیه دفاتر با توجه به اطلاعیه قبلی اسامی لیست پیوست جهت دسترسی به خدمات قبوض و تغییر نام مشترکین شرکت گاز استان البرز به دبیرخانه ارسال گردیده و نهایتا تا 48 ساعت دیگر دسترسی دفاتر لیست برقرار میگردد خواهشمند است در صورت عدم دسترسی فقط با دفتر انجمن تماس حاصل نمایید


خدمات شرکت گاز
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ ۱۱:۵۰
قابل توجه کلیه دفاتر نظر به توافق بعمل آمده از اواسط هفته آینده دسترسی خدمات تغییر نام و صورتحساب برای کلیه دفاتر متقاضی و دارای دستگاه پوز پیشخوان از طریق سایت epishkhan.ir قابل دسترس خواهد بود و دفاتر میتوانند نسبت به ارائه خدمات اقدام نمایند جهت سایر خدمات به مرور و پس از طی مراحل آموزش دسترسی دفاتر افزایش میابد. فایل آموزشی از همین طریق در اختیار دفاتر قرار میگیرد.


 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
 
» پر بیننده ترین خبرها
اطلاعیه تبلیغات
اطلاعیه ارائه خدمات جدید
کارگاه آموزشی اظهارنامه مالیاتی 1394
گروه بندی کلاس مالیات مشاغل
برنامه زمانبدی کلاس مالیات
اطلاعیه شماره سه آموزش اظهارنامه مالیاتی
 
 

آمار مشاهده صفحات
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به  انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت البرز میباشد.