برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او
-
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

اطلاعیه خدمات تاییدیه تحصیلی
به اطلاع کلیه دفاتر محترم می رساند، هنگام ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی می بایست تصویر ریز نمرات و مدرک تحصیلی متقاضی اخذ گردد و تا زمان تایید از سمت آموزش وپرورش مدارک بایگانی گردد. همچنین پس از ثبت اطلاعات می بایست برگه ی پیش نمایش در اختیار متقاضی قرار گیرد تا متقاضی بررسی کرده ودر صورت صحت اطلاعات وارد شده امضا کنند.

لذا توجه نمایید باتوجه به اعلام آموزش وپرورش کاربران سامانه تاییدیه تحصیلی می بایست هنگام ثبت درخواست دقت بیشتری در ورود اطلاعات نمایند. درصورتی که بیش از 5% از پرونده های ثبت شده رد گردد، امتیاز منفی برای دفتر پیشخوان در نظر گرفته خواهد شد و دفتر پیشخوان موظف است نهایتا پس از 15روز نسب به ویرایش پرونده ها اقدام نمایند. بدیهی است در صورت تکرار اشتباهات فوق تصمیمات جدی تراز سوی مراجع ومطابق دستور العمل های ابلاغ اتخاذ خواهد شد
 

احتراماً پیرو جلسه مورخ 97/12/06 درخصوص تخلفات ثبت شده در خدمت تأییدیه تحصیلی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، مقرر گردید که درصورتی که انتقال پروانه برای کد دفتری انجام شده باشد و تخلف ثبت شده مربوط به صاحب قبلی پروانه و کاربرانش باشد، صاحب فعلی باید کلیه تخلفات قبلی دفتر را نیز پذیرفته و طی ارائه تعهدنامه‌ای به کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام دارد که من بعد چنین تخلفاتی در دفتر پیشخوان مربوطه صورت نمی‌پذیرد و نیز باید طی اقدامی قضایی از صاحب قبلی پروانه و کاربر تأییدیه تحصیلی آن فرد، مبنی بر سوءاستفاده از اطلاعات مراجعه کننده و مهر دفتر پیشخوان و جعل سند شکایت نماید.

در صورتیکه تخلف ثبت شده توسط درخواست کننده تأییدیه تحصیلی انجام شده باشد، دفتر پیشخوان باید از فرد درخواست‌کننده بابت سوءاستفاده از مهر و کد دفتر شکایت نموده و طرح شکایت خود را به کانون و آموزش و پرورش استان اعلام نماید تا اطلاع رسانی در این زمینه صورت پذیرد و تخلفی در پیشینه دفتر ثبت نگردد.

 


۱۳۹۷/۱۲/۱۶
تعداد نمایش: ۱۲۹

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به  انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت البرز میباشد.