برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او
اخبار استانی
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

افتتاحیه
همزمان با روز اصناف ؛ با حضور دکتر محمد جواد کولیوند،اعضای انجمن صنفی کارفرمایان ایران و مسئولان دانشگاه پیام نور استان البرز،دفتر کانون عالی انجمنهای صنفی کارفرمایان در دانشگاه پیام نور استان البرز افتتاح شدتفاهم نامه کمیسیون توانمند سازی و ارتقای توان اشتغال پذیری بین کانون عالی کارفرمایی کشور و دانشگاه منعقد گردیده است.

دکتر کولیوند در این مراسم علاوه بر نشست با رئیس دانشگاه پیام نور البرز و کارفرمایان؛از بخشهای مختلف کارآفرینی و ارتباط با صنعت این دانشگاه دیدن کرد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: لازم است نقشه راه مشترک دفتر کارفرمایان با بهره مندی از ظرفیتهای استثنایی و بالقوه دانشگاه پیام نور بزودی ترسیم شود و مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر کولیوند ضمن تقدیر از مسئولان این دانشگاه در مهیا نمودن بستر فعالیتها انجمنهای صنفی و ارتباط بهینه با صنعت؛ برگزاری همایشی با هیمن موضوع را پس از گسترش فعالیتها خواستار شد.

 
در این کمیسیون که ریاست آن بعهده دکتر جلالیان ریاست دانشگاه پیام نور میباشد جناب آقای مهندس گروسی ریاست هیئت مدیره انجمن پیشخوان به عنوان نماینده کارفرمایان و نائب رییس کمیسیون انتخاب شدند
 
 
 
 
 
 
 
 
 


۱۳۹۸/۰۴/۰۱
تعداد نمایش: ۹۲

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به  انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت البرز میباشد.